Aero Juniors klub

Four ElementsFour ElementsFour ElementsFour ElementsFour ElementsFour Elements
cz

Four Elements » Cestování

 
 

Cestování letecké dětské

Four Elements - Cestování letecké dětské RODIČ je Pilot a Letadlo + Děti jsou Důvod a Klient! (většinou to obstará auto, ale..) Je to cestování za poznáním, za dobrodružstvím a novými setkáními. Každý letec rád cestuje vzduchem. Potřebuje k tomu letiště, vybavení a pak dole na zemi zázemí od lidí, kteří se o něj postarají. Ubytují ho, dají mu najíst a poskytnou mu důležité informace. Létat nad zemí je rychlé a je toho hodně vidět a dá se toho hodně stihnout. Pilot řídí letadlo a pilota řídí počasí. Proto se občas stane, že nás vítr někam zavane nebo mraky donutí a pilot přistane tam, kde neměl v plánu. Když se to fajn setkání, tak se tam rád vrátí. Když je tam něco zajímavého, tak se tam s dětmi...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Cestovatelský úkol č.1

Four Elements - Cestovatelský úkol č.1 První úkol pro malé cestovatele zní : vyfoť 7 svých létacích hraček, co máš doma nebo víš, kde je najít a vezmi k tomu na pomoc svého plyšáka a rodiče. Pomůže Ti náš seznam v AeroZápisníku. Mezi létací hračky ale patří i tvé oblíbené LEGO, létající talíř nebo malý hrdina z filmu nebo pohádky. Když jich společně nafotíš 7, tak z nich udělej první část své foto-knížky a napiš nám o odměnu. Jestli je to pro Tebe moc těžké, tak soustřeď alespoň fotografie a požádej o pomoc naší Tetu Míšu.

Jaká je odměna? 3 mince Aero a pomůcka pro další úkol - Databáze letišť, která Ti pomůže s druhým úkolem ...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Cestovatelský úkol č.2

Four Elements - Cestovatelský úkol č.2 Použij Databázi letišť nebo jiné letecké mapy a vydej se za dobrodružstvím a na cestu za všemi letadly a padáky z našeho seznamu. Hlavní hrdina jsi Ty a tvůj plyšák. Jakmile se Ti podaří nashromáždit alespoň 7 typů letadel, co potkáš s pomocí naší klubové karty a tvých přátel a nových kamarádů, tak o tom sestav svojí druhou část své fotoknihy. Když nebudeš vědět, jak začít nebo jak úkol dokončit, tak se nám ozvi a my Ti pomůžeme.

Další odměna : 6 mincí Aero a letecký časopis

Už nyní máš pozvání na účast na dětském leteckém táboře nebo naší víkendovce, kde Tě naučíme, jak si poradit s třetím nebo dokonce rovnou i čtvrtým úkolem! ...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Cestovatelský úkol č.3

Four Elements - Cestovatelský úkol č.3 Na svých cestách za letadly a padáky určitě navštívíš společně se svým plyšákem a rodiči alespoň jedno letiště. Navigovat Tě bude Databáze letišť a letecké mapy. Když navštívíš alespoň 7 letišť a startovacích ploch nejen pro letadla, tak je můžeš zapsat do své mapy a přiřadit k nim fotografie letadel a létajícíh strojů, které jsi na těch adresách nafotil. Vhodné jsou samozřejmě letecké dny a air-show, ale i víkendové cesty na místa, kde to při vhodném počasí žije a létá. Po sestavení své mapy a třetí části tvé fotoknihy nám jí pošli a čeká Tě další odměna!

Odměna za úkol č.3 : 9 Aero mincí a mapa se seznamem rozhleden a věží
Pro čtvrtý úkol budeš potřebovat vědět něco o...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Cestovatelský úkol č.4

Four Elements - Cestovatelský úkol č.4 Na začátku cestování a hry dostal každý plyšák svůj speciální padáček, který je stejně jako plyšáci nerozbitný. Vaše přátelství a seskoky tvého malého kaskadéra na padáčku vyžadují spolupráci při trénování a sbírání nových znalostí o větru. Proto jsme jako odměnu za úkol č.3 předali seznam věží a rozhleden s naším doporučením, které jsou vhodné pro bezpečný seskok vého plyšáka a jeho bezpečný let a přistání. K takovým věžím patří i řídící věže na letištích, rozhledny na kopcích a hradní věže. Navštívíš-li jich 7 a doplníš do své fotoknihy i tuhle reportáž, pak můžeš zaskočit za námi na naší základnu pro další odměnu a další inspirace.

Odměna za úkol č.4 : 12mincí Aero a dárek pro radost

Teď už...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Cestovatelský úkol č.5

Four Elements - Cestovatelský úkol č.5 POŠLI TO DÁL! a ukaž svým kamarádům, co jsi dokázal a předej jim svojí zkušenost. Možná jim dobře poradíš, možná se jim staneš zkušeným průvodcem a zkusíš s nimi vyrazit za dobrodružstvím znovu a najdete společně nová místa, letadla a piloty, kteří vám pomůžou s novými fotografiemi.

Tvá fotokniha, mapa a příběh budou pokaždé originál!

A když vezmeš na cestu nového plyšového přítele, tak můžete soutěžit a sbírat odměny znovu! Své hračky, zážitky a přátele přivez na naší OK - víkendovku nebo dětský letecký tábor a další setkání leteckých dětí a můžeme si o tom povídat osobně!

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Expedice Four Elements

Four Elements - Expedice Four Elements Rodič je takový MANAGER své rodinné cestovky. Chce to cíl a program! V našem kalendáři jsou výlety do míst, kde se nechá létat i to všechno ostatní. Můžeme vás inspirovat a můžeme společně hledat nové přátele a místa, kam je radost se podívat a vždycky je na co vzpomínat. Můžete se přidat nebo nás někam pozvat. U nás na Hosíně jsou všechny 4. Vzduch - voda - země - oheň. Naše letiště je na kopci, pod ním teče řeka Vltava, je tu spousta lesů, ZOO, zámek, kovárna. Jak je to u vás? Jaká další místa znáte, kde mají tohle jako my a rádi se tam vracíte? Napište nám své typy na výlety a my je pojedeme navštívit. ...

...zobrazit celý článek

 

Soubory ke stažení:

pdf icon
pdf icon okolo nás pro 4živly na Hluboké

 
Rezervovat Poslat dotaz