Aero Juniors klub

Four ElementsFour ElementsFour ElementsFour ElementsFour ElementsFour Elements
cz

Four Elements » Mayday

 
 

MAYDAY toys BOX

Four Elements - MAYDAY toys BOX MAYDAY Toys BOX je záchranná krabice pro okřídlené hračky. Založili jsme jí jako průběžnou celoroční sbírku hraček a vybavení pro létání (po zemi i ve vzduchu).
Máte doma nějakého opuštěného plyšáka, letadlo, skákadlo? Nějaké nevyužité hračky? U nás jim dáváme druhou šanci. Vracíme je na oblohu nebo jim najdeme nové přátele. Také tu mohou zůstat s námi a vy je můžete navštěvovat a nebo je předáme k "adopci" a někoho obdarujeme a uděláme mu radost!

CO? všechny hračky s vrtulkami a křídly a leteckými sny
KDO? každý letec, který ví, že jim hrozí smutný konec
KDY? celoroční šance pro hračky v ohrožení bez využití
KDE? první sběrné místo je Letiště Hosín 196, 373 41 Hluboká nad Vlatvou
JAK? přineste - pošlete...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Máme přání...

Four Elements - Máme přání... V létání se každý pilot naučí, že jediné, čím může lidem okolo sebe pomoci, je rada, předaná zkušenost, veselá letecká moudrost, nápady a spolupráce. Jinak pro druhého pilota nelze ve vzduchu víc udělat. Možná je to kruté a smutné, ale je to tak. Jinak nelze zůstat a vracet se do oblak. Každý je tam sám za sebe a je moc rád, když se nějaké z těch přátelství povede udržet i dole na zemi. Druhý pilot těžko něco svede, jenom občas, když sedí vedle sebe. Proto piloti tak milují své hračky! Jsou to jejich velcí přátelé. Na život a na smrt. Pečují o ně, dokonce je můžete vidět, jak se s nimi mazlí... říkají tomu údržba :o) a holky občas žárlí. Marně a...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

Krabice je když...

Four Elements - Krabice je když...Předat hračku je lepší, než když se na ní práší! U těch leteckých je to složitější, protože naše pouta jsou k nim ... vřelejší a itenzivnější, než tomu mnohdy bývá u dětí, které mají hraček jako smetí...ale co třeba takové prošlé MAPY, DATABÁZE LETIŠŤ, staré pochroumané modely? Plyšáci, co nejsou přímo talismany pro štěstí? Takže s námi je tu šance, nenechat je uvíznout na mělčině, jako peníze někde v bance! A navíc je tu naše Aero mince. Tu máme pro odměnu za ZMĚNU!

 

Soubory ke stažení:

pdf icon pošli své hračky dál...

 
Rezervovat Poslat dotaz
 

OK-dílničky

Příležitost pro šikovné OK-dětičky. Také máte doma zbytky LEGA a děti z něj staví něco úúúúplně jiného, než co bylo v návodu? Také máte fantazii na to, aby staré věci mohli dostat nový příběh? Samozřejmě, že haraburdí patří do tříděného odpadu. ALE! My se učíme neplýtvat a využívat všechno ještě k nějakému tvoření a hraní. Staré postoje jsou bezva houpačky, zbytky šňůr a látek umí kouzlit nové dekorace a kusy letadel a vrtulí umí obojí. Netvoříme tady muzeum! Hrajeme si s větrem a s gravitací. Vše, co by vás napadlo, že by se mohlo použít a nebo zachránit a dát novou šanci na přežití - šup sem s tím! DĚKUJEME! ...

...zobrazit celý článek

 
Rezervovat Poslat dotaz